وب سایت مهد کودکان

وب سایت مهد کودکان اولین و تنهاترین وب سایت تخصصی در زمینه آموزش به کودکان خردسال (تربیت اوان کودکی) در ایران است که در شهریور ۱۳۹۶ راه اندازی شد

مهمترین انگیزه راه اندازی این وب سایت ارائه محتوای “علمی، کاربردی و در عین حال جذاب” برای همه مربیان، کارشناسان، و همچنین والدینی است که تربیت صحیح و اصولی کودکان و بهزیستی اکنون و فردای آنان، مهم ترین دغدغه زندگی آنها است.

محتوای این وب سایت تماماً برگرفته از معتبرترین و جدیدترین مقالات و کتب علمی  است

مدیر و موسس وب سایت مهد کودکان

دکتر سید نبی الله قاسم تبار

دکتر سید نبی الله قاسم تبار، متولد ۱۳۶۳، دارای مدرک کارشناسی آموزش و پرورش پیش دبستان و دبستان از دانشگاه خوارزمی، کارشناسی ارشد آموزش و پرورش پیش دبستان از دانشگاه علامه طباطبایی و دکتری مطالعات برنامه درسی (با تمرکز بر برنامه درسی اوان کودکی) از دانشگاه خوارزمی است. دکتر قاسم تبار ترجمه و تالیف ۲ کتاب، چاپ بیش از ۱۰ مقاله علمی پژوهشی، ۱۵ مقاله در کنفرانس های ملی و بین المللی، ۲ مقاله در ژرنال های خارجی، اجرای چندین طرح پژوهشی ملی و استانی، دانشجوی ممتاز دوره دکتری و برگزیده جایزه استعداد برتر بنیاد ملی نخبگان را در رزومه خود دارد.

از جمله فعالیتهای آموزشی ایشان می توان به تدریس در دانشگاه هایی چون خوارزمی و علامه طباطبایی، برگزاری دوره ها و کارگاه های تخصصی متعدد در حوزه آموزش مربیان پیش از دبستان در سراسر کشور، همکاری با سازمان ها و موسسات فعال در حوزه آموزش کودکان به عنوان مشاور علمی، داور چند مجله تخصصی از جمله مجله مطالعات پیش دبستان و دبستان دانشگاه علامه طباطبایی و راه اندازی وب سایت تخصصی مهد کودکان به منظور ارائه محتوای علمی و کاربردی برای کارشناسان و مربیان کودکان خردسال و همچنین والدین، اشاره داشت.

از جمله کتابها و مقالات دکتر قاسم تبار می توان به ترجمه کتاب «برنامه ­درسی اوان کودکی: برنامه ­ریزی، سنجش و اجرا»، و مقالات علمی- پژوهشی همچون «تأثیر آموزش موسیقی بر مهارتهای پایه ریاضی کودکان پیش ­دبستان»، «تأثیر نمایش خلاق بر تحول اجتماعی کودکان پیش ­دبستان» و «Music Therapy: an Effective Approach in Improving Social Skills of Children with Autism » اشاره داشت.

وب سایت مهد کودکان آماده همکاری با موسسات، سازمانها و مهدکودک ها برای برگزاری دوره ها و کارگاه های آموزشی برای مربیان و والدین در تهران و شهرستانها است.

تمامی مدرسین ما از اساتید شناخته شده و مطرح دانشگاه های تهران در حوزه روان شناسی کودک و آموزش مربیان می باشند

راه های ارتباط با ما:

شماره تماس: ۰۹۹۰۵۹۴۸۵۷۰

آیدی تلگرام: Childgrowth@

ایمیل: info@mahdekoodakan.com

همچنین می توانید اطلاعات خود را از طریق بخش “همکاری با ما” ثبت نمایید تا ما در اولین فرصت با شما تماس بگیریم.

 

 

دوره های آموزشی

دوره های آموزشی مهد کودکان به زودی برگزار خواهد شد. مدرسین این دوره ها همگی اعضای هیات علمی دانشگاه های تهران می باشند

image 66 - درباره ماثبت نام

وب سایت مهد کودکان[/f

پس از پایان هر دوره آموزشی، خلاصه ای از فیلم های مربوط به هر یک از آنها در اینجا ارائه خواهد شد

image 66 - درباره ماثبت نام

وب سایت مهد کودکان

چرا سایت مهد کودکان؟

  • مهد کودکان تنها وب سایتی است که در ایران به طور تخصصی در حیطه تعلیم و تربیت کودکان خردسال (اوان کودکی) فعالیت می کند و محتوای آن تماما برگرفته از جدیدترین و معتبرترین مقالات و کتب علمی است و تمامی مقالات آن قبل از بارگذاری، توسط تیم تخصصی مهد کودکان و موسس وب سایت که همگی از متخصصان حوزه آموزش به کودکان می باشند، مورد داوری و ارزیابی علمی قرار می گیرد.

از گوشه و کنار وبلاگ

نظریه رشد و تحول شناختی پیاژه و کاربرد آن در برنامه درسی پیش از دبستان

نظریه رشد و تحول شناختی پیاژه و کاربرد آن در برنامه درسی پیش از دبستان

ژان پیاژه دانشمند سویسی یکی از بزرگترین نظریه پردازان در حوزه رشد و تحول کودک است. پیاژه معتقد است یادگیری نتیجه تعامل کودک با محیط است. از نظر پیاژه کودکان

بازی با شن و ماسه و آب و تاثیرات آن بر رشد و یادگیری کودکان

بازی با شن و ماسه و آب و تاثیرات آن بر رشد و یادگیری کودکان

بازی با شن و ماسه و آب تجربیات حسی را شکل می دهد که برای کودکان خردسال و پیش از دبستان جذابیت دارد. بازی با شن و ماسه و آب نه تنها حواس کودکان را برمی انگیزاند، بلکه ذهن ها را به چالش می کشد و موجبات رشد